Planujesz zorganizować wyjątkową imprezę rodzinną w komfortowym zaciszu własnego domu i chcesz zrobić to z klasą, jednocześnie oszczędzając swój czas? Profesjonalny catering okolicznościowy to będzie świetny wybór, który zapewni różnorodne jedzenie na najwyższym poziomie!

Zdecydowanie się na odpowiednią firmę cateringową to pierwszy krok. Jednak jakie przekąski i dania wybrać dla swoich gości? Ile rodzajów przekąsek potrzeba, aby wszyscy byli najedzeni i zadowoleni?

Przygotowaliśmy przykładowy zestaw cateringu okolicznościowego typu finger-food na krótką imprezę dla 10 osób. Taki zestaw sprawdzi się na urodziny, imprezę karnawałową, weekendowe spotkanie z przyjaciółmi, a nawet baby shower, wieczór panieński czy pępkowe. Młodsi, starsi, a nawet dzieci znajdą coś dla siebie.

Na początek standardowe kanapki bankietowe.  4 rodzaje to optymalna ilość, aby zapewnić różnorodność.

Kanapka Chicken Deluxe (z kurczakiem i włoską pastą) - dla tych, którzy nie wyobrażają sobie cateringu bez mięsa

Kanapka z wędzonym łososiem i pastą chrzanową dla wielbicieli ryb
Kanapki bez mięsa: Kanapka francuska (z camembert i zielone pesto) i kanapka szwajcarska (z ementaler i czerwonym pesto). To idealna opcja dla osób na diecie wegetariańskiej, ale i każdego gościa.

 

Aby urozmaicić stół i dodać mu charakteru polecamy dwie odsłony minitortilli z kurczakiem. Tortilla znika ze stołów często jako pierwsza (walczy na podium z miniburgerami)

Pizzerinki to prosta klasyka w oryginalnym wydaniu — na pewno zasmakuje Twoim gościom. 

Pamiętając znów o wegetarianach, dodaj Wege kotleciki buraczane (nowość w naszej ofercie) lub hummus ze słupkami warzyw. 

Dobranie opcji mięsnej i bezmięsnej to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli nie znasz dobrze wszystkich swoich gości. Dlatego taki zestaw jest bezpieczny, efektowny i smaczny. Twoi goście będą zachwyceni.  Jeśli chcesz jeszcze bardziej zaskoczyć gości, wybierz opcję z przekąskami premium. Możesz też napisać do nas i poprosić o ofertę na kompleksową usługę cateringu okolicznościowego:  dania ciepłe, przekąski,  desery, wypożyczenie zastawy, a nawet obsługa kelnerska.